Városlista
2025. április 15, kedd - Tas, Anasztázia

Hírek

2011. December 23. 07:44, péntek | Bulvár
Forrás: hajdupress.hu

VV5: Esztert kirúgják a Villából?

VV5: Esztert kirúgják a Villából?

VV Eszter talán bele se gondolt milyen bajt hoz majd a nyakára egy egyszerű kis üzenet.

Pontosabban egy telefonszám, amit az ügyvédnő a párbajra készülő Veronikának adott karkötőbe rejtett el. Dr. Eszter ugyanis egy többfunkciós karkötőt adott Roninak a párbajra, hogy az szerencsét hozzon neki. Csakhogy az ékszerbe exe telefonszámát is elrejtette, s arra kérte Veronikát, hogyha kintmarad értesítse volt kedvesét, hogy szereti és újrakezdené vele – írja a Bors. Mivel a szilikonos lány elbukta a párbajt, villabéli barátnője kérésének már eleget is tett. Ennyi elég ahhoz, hogy Esztert büntetésben részesítsék, hiszen a játékosoknak sem titokban sem írásban nem szabad kapcsolatba lépni a külvilággal.

Címkék: valóvilág, VV Eszter, VV5

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 07:31, kedd | Bulvár

Elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas író

Nyolcvankilenc éves korában elhunyt Mario Vargas Llosa irodalmi Nobel-díjas perui-spanyol író.

2025. Április 14. 07:50, hétfő | Bulvár

Nemzetközi gitárfesztivált rendeznek Szegeden

Koncerteket, mesterkurzusok, szakmai előadások is szerepelnek a csütörtökön kezdődő 26. Szegedi Nemzetközi Gitárfesztivál programjában - tájékoztatták a szervezők az MTI-t.

2025. Április 13. 10:35, vasárnap | Bulvár

Sikeresen teljesítették a magyar űrhajósok a NASA kiképzését

Az Axiom Mission 4 (Ax-4) űrhajósai, köztük a magyar kutatóűrhajós, Kapu Tibor, és tartalékosa, Cserényi Gyula, sikeresen befejezték a NASA űrhajóskiképzését - közölte HUNOR - Magyar Űrhajós Program szombaton a Facebook-oldalán.

2025. Április 11. 07:47, péntek | Bulvár

A Prada olasz luxuscikk gyártó megvásárolja a Versace divatcéget

A Prada olasz luxuscikk gyártó csoport 1,25 milliárd euróért megvásárolja a Versace divatcéget a Capri Holdings vállalattól - közölte a Prada a honlapján közzétett közleményében csütörtökön.