Hírek
2016. Április 10. 08:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Többórás várakozás a személygépkocsi-forgalomban Záhonynál

Több órás várakozás alakult ki a kilépő személygépkocsi-forgalomban a Záhony és Csap közötti magyar-ukrán határállomáson vasárnap reggelre - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint az átkelőhely teljes kapacitással működik, az ügyintézés gyorsítása érdekében a hatóságok még a beléptető sávon is végeznek kiléptetést, de így is három órán túli a várakozási idő.
A rendőrség azt javasolja az Ukrajnába személygépkocsival utazóknak, hogy Záhony helyett válasszák az éjjel-nappal nyitva tartó Beregsurány-Asztély és Tiszabecs-Tiszaújlak, valamint a 7 és 19 óra között nyitva tartó Barabás-Mezőkaszony, illetve a 8 és 16 óra között átkelőket fogadó Lónya-Harangláb közötti határállomást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban