Hírek
2022. Március 27. 09:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elpusztult egy kiscica a kegyetlen férfi miatt

Állatkínzás miatt gyanúsítottként hallgattak ki egy jászdózsai férfit a rendőrök.
A 40 éves férfi péntek este szóváltásba keveredett női lakótársával. A vita közben a férfi megragadta a hálószobában tartózkodó macskát és nagy erővel nekidobta a szoba ajtajának. A 10 hónapos kiscica a bántalmazás következtében elpusztult. Ezt követően megfogta az állat tetemét és kidobta az udvarra – közölte a rendőrség.
A rendőrök előállították a férfit a Jászberényi Rendőrkapitányságra és gyanúsítottként kihallgatták. Tettét azzal indokolta, hogy nem szereti a macskákat és felbosszantotta, hogy az állat felment az ágyra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja