Hírek
2021. Szeptember 26. 13:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Boltban tört-zúzott, nőt bántalmazott

A pásztói rendőrök őrizetbe vették a 31 éves férfit.
A rendőrségre egy kállói boltból érkezett a bejelentés szombaton 11 óra 20 perckor, miszerint egy férfi az üzlet előtti szemeteskukákat felborította, a tároló rekeszeket rugdosta, és közben kiabált. Ezt követően beszaladt az üzletbe, ahol a pénztár előtti plexi térelválasztóba ököllel beleütött, a pulton lévő tárgyakat lelökte, távozása közben a bejárat melletti konnektorból a vezetéket erőszakkal kirántotta. Cselekményével a sértettnek több tízezer forintos kárt okozott. A terhelt pár perccel később egy utcán tartózkodó férfival kiabált, őt bántalmazással fenyegette meg, és a közéjük álló nőt az arcán megütötte. A sértett a bántalmazás következtében könnyű sérülést szenvedett, aki a sérelmére elkövetett testi sértés miatt magánindítvánnyal élt – közölte a rendőrség.
A rendőrök a helyszín közelében elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 31 éves kállói lakost. A férfit a Pásztói Rendőrkapitányságra előállították és kétrendbeli garázdaság vétség, valamint egyrendbeli könnyű testi sértés vétség megalapozott gyanúja miatt kihallgatták és őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok