Városlista
2025. április 20, vasárnap - Konrád, Tivadar

Hírek

2013. Május 08. 15:35, szerda | Helyi
Forrás: Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság

20.000 Ft helyszíni bírság az ittas asszonynak

20.000 Ft helyszíni bírság az ittas asszonynak

2013. május 7-én az esti órákban bejelentés érkezett a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére. A bejelentő nagykorpádi asszony szerint férje nem engedi be közös otthonukba, ezért rendőri segítséget kér.


A rendőrök a helyszínre érkezve megállapították, hogy az asszony szavai nem fedik a valóságot, ugyanis a családtagok egybehangzóak állították, hogy a nő önként távozott a házból és nem is kívánt visszatérni. Végül a „szembesítés” során az asszony elismerte, hogy valójában nem zárták ki a házból, de mivel ittas állapotban volt, azt hitte nem fogják beengedni.


Az egyenruhások 20.000 Ft helyszíni bírságot szabtak ki az asszony számára valótlan bejelentés miatt.

Címkék: rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Április 19. 08:34, szombat | Sport

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém otthon három góllal nyert a Szeged ellen

A címvédő Veszprém házigazdaként 36-33-ra nyert a Magyar Kupa-győztes Szeged ellen a férfi kézilabda NB I péntek esti rangadóján, ezzel matematikailag is biztossá tette helyét a döntőben.

2025. Április 19. 08:33, szombat | Bulvár

Humanoid robotokat is indítottak a pekingi félmaratonon

Huszonegy humanoid robotot is indítottak bemutatóként a több mint tízezer résztvevő mellett a szombaton Pekingben megrendezett félmaratonon. Ez volt az első alkalom, hogy robotokat is próbára tettek a 21 kilométeres távon.

2025. Április 19. 08:32, szombat | Külföld

Trump arról beszélt, hogy fel is hagyhat USA az ukrajnai béketörekvéseivel

Trump: az Egyesült Államok felhagyhat az ukrajnai béketörekvéssel, ám jelenleg lát \"lelkesedést\" a háború lezárására